Повідомлення про нерухоме майно

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ

ПРОЄКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

 

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту рішення Дмитрівської сільської  ради міста Горішні Плавні Полтавської області «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Дмитрівської сільської ради у 2021 році».

Розробник - Дмитрівська сільська рада м. Горішні Плавні Полтавської області.

Проєкт регуляторного акту передбачає встановлення диференційованих ставок оподаткування, забезпечення сталих надходжень коштів від сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для фінансування заходів сільських програм та утримання бюджетних установ села.

Проєкт рішення Дмитрівської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Дмитрівської сільської ради» та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на офіційному веб-сайті Дмитрівської сільської ради: http://dmitrivskarada.gov.ua., в розділі: Документи сільської ради → Регуляторна діяльність.

Строк приймання пропозиції та зауважень до проєкту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проєкту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проєкту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі за адресою: Дмитрівська сільська рада, с. Дмитрівка, вул. Шевченка, 12.

 

 

 

   
Модули Joomla для своего сайта я взял здесь, а шаблон нашел вот тут