Повідомлення про туристичний збір

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ

ПРОЄКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

 

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту рішення Дмитрівської сільської  ради міста Горішні Плавні Полтавської області "Про встановлення туристичного збору на 2021 рік".

Розробник - Дмитрівська сільська рада м. Горішні Плавні Полтавської області.

Проєкт регуляторного акта є нормативно-правовим актом, який спрямовано на визначення місцевого збору, що встановлюється на території Дмитрівської сільської ради . Прийняття цього проєкту регуляторного акту Дмитрівської сільської ради зумовлено необхідністю забезпечення, прозорого та ефективного встановлення ставки туристичного збору, здійснення необхідного контролю за своєчасністю та повнотою проведення платежів, наповнення доходної частини сільського бюджету, задоволення нагальних потреб села щодо справляння туристичного збору.

Проєкт рішення Дмитрівської сільської ради «Про встановлення туристичного збору на 2021 рік» та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на офіційному веб-сайті Дмитрівської сільської ради: http://dmitrivskarada.gov.ua., в розділі: Документи сільської ради → Регуляторна діяльність.

Строк приймання пропозиції та зауважень до проєкту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проєкту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі за адресою: Дмитрівська сільська рада, с. Дмитрівка, вул. Шевченка, 12.

 

 

   
Модули Joomla для своего сайта я взял здесь, а шаблон нашел вот тут